Vyčistí a ochrání lak

No-H2O proniká do nečistot na povrchu a vytváří obal, do kterého částečky nečistot bezpečně uzamkne. No-H2O má díky svému unikátnímu složení náboj pozitivní a utěrka z mikrovlákna vytváří při utírání laku náboj negativní. Přitahuje tak zrnka a nečistoty z povrchu do utěrky a tím předchází poškrábání. No-H2O zanechá na povrchu ochrannou polymerovou vrstvu, která se pak rozleští do vysokého lesku. Přípravek No-H2O určený k mytí a voskování laku bez použití vody představuje snadno použitelné řešení vše v jednom.

Objednávejte na +420 739 122 378

Šetrně

Spojení NoH2O a ručního mytí je naprosto spolehlivé.

Veškeré nečistoty bezpečně odstraníme bez poškrábání. Lak navíc získá nový lesk a dlouhodobou ochranu, a to i proti UV záření. Automobilové laky nových aut jsou stále citlivější, proto jim více vadí kartáče klasické automyčky. U nás máte jistotu, že se laku nic nestane.

Bez vody

Pro mytí využíváme vlastní patentovanou technologii bez vody.

Zajedeme k vám domů, do garáže, na zahradu nebo na parkoviště u kanceláře. Tím, že nepoužíváme vodu, nepotřebujeme napojení na vodu či odpad. Veškeré nečistoty jsou zachytávány v utěrce z mikrovlákna a na místě tedy nezůstane po mytí nepořádek. Mytí je tak možné provést kdekoliv. 

Bez chemie

Přípravky jsou biologicky rozložitelné a neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny.

Odpuzují nečistoty, vodu i prachové částice, snižují statickou přilnavost. Do přípravku na leštění karoserie přidáváme přírodní karnaubský vosk, jeden z nejkvalitnějších přírodních materiálů na voskování karoserie.