Také automobil je vizitkou vaší společnosti. Pečujte se zaměstnanci o svůj byznys a starost o vozový park nechte na profesionálech. V myčce musíte čekat a auto poškrábete, klasické ruční mytí vyžaduje složité plánování. Myjte auta tak, abyste šetřili čas, peníze a ochránili svoji investici.

Objednávejte na +420 739 122 378

Věříme si

zvládneme i větší sousta

Umyjeme jedno auto, tři dodávky i firemní flotilu o stovkách vozů. Nebojte se svěřit nám svůj vozový park, sdělte nám své požadavky a my přizpůsobíme náš servis vašim potřebám. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Jsme flexibilní

přijedeme za vámi

Auta umyjeme v garážích i na ulici; nepotřebujeme vodu ani elektřinu, nezanecháváme žádný odpad. Prostě nám jen předáte klíče, kde zrovna potřebujete. Pro velké flotily najdeme společně vhodné prostory ve vašem areálu.

Přizpůsobíme se

Po domluvě je možné mytí kdykoliv.

Umytí jednoho vozu zabere zhruba jednu hodinu. Je jen na vás, jak tento čas strávíte. V případě velkých flotil si spolu nastavíme vyhovující model.

Na platbu počkáme

Nemusíte platit hned

Zaplatit nám můžete hotově, bankovní nebo CCS kartou, případně vám na konci měsíce zašleme fakturu. V případě měsíční faktury máte odloženou platbu až o šest týdnů. Službu je možné započítat do firemních nákladů.